• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • włącz większą interlinie+
 • Kontrast:
 • włacz kontrast
 • wyłacz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

krasnoludki

Krasnoludki

kotki

Kotki

misie

Misie

wedrowniczki

Wędrowniczki

ekoludki

Ekoludki

Zobacz wszystko

E- twinning – europejska współpraca szkół i przedszkoli

 

E-twinning jest platformą służącą nauczycielom do zawierania kontaktów, dzielenia się doświadczeniami oraz współpracy przy projektach.

 

W listopadzie 2014 r. w naszym przedszkolu ruszył projekt e-twinning

pt. „Christmas traditions” (Tradycje świąteczne) realizowany przez dzieci

 

z grupy V na zajęciach języka angielskiego. Projekt powstał podczas kontaktu nauczycielki języka angielskiego z jedną z nauczycielek przedszkola w Turcji. Celem projektu jest ukazanie tradycji świątecznych obchodzonych w Polsce, Turcji oraz w innych państwach mieszczących się w Europie. Do projektu dołączyli już partnerzy z takich państw jak Portugalia, Rumunia, Włochy, Czechy, Wielka Brytania, Irlandia, Chorwacja. Podczas projektu nauczyciele i uczniowie na specjalnej platformie TwinSpace wymieniają się zdjęciami, filmami video, prezentacjami multimedialnymi oraz przesyłają kartki świąteczne, aby lepiej poznać tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. 

 • 20150115_134344
 • 20150122_134514
 • DSC_0896
 • DSC_0968

Simple Image Gallery Extended

social background

Przekierowanie na stronę Facebook

Przekierowanie na stronę Instagram